پاس با تعوض طلایی از باخت برابر استقلال رامشیر گریخت

ادامه مطلب: پاس با تعوض طلایی از باخت برابر استقلال رامشیر گریخت


تیم فوتبال پاس همدان امروز /دوشنبه/ در هفته سوم لیگ دسته 2 فوتبال کشور در دیداری جنجالی مقابل استقلال رامشیر به تساوی رسید.
ادامه مطلب: پاس با تعوض طلایی از باخت برابر استقلال رامشیر گریخت

شاگردان صمدیان صفر – سردار با 5 هزار تماشاگر صفر!

ادامه مطلب: شاگردان صمدیان صفر – سردار با 5 هزار تماشاگر صفر!تیم شهرداری همدان در مقابل پنج هزار تماشاگر بوکانی مقابل تیم سردار در بازی خارج از خانه به تساوی ارزشمند دست یافت. ادامه مطلب: شاگردان صمدیان صفر – سردار با 5 هزار تماشاگر صفر!

70 درصد بازیکنان فصل قبل شهرداری حفظ می شود

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تلاش داریم استخوان بندی فصل قبل را حفظ کنیم و در این راستا 70 درصد از بازیکنان فصل گذشته این تیم در صورت توافق حفظ می شوند. ادامه مطلب: 70 درصد بازیکنان فصل قبل شهرداری حفظ می شود

به چند دلیل شاگردان احمد جمشیدیان را تمجید می کنیم

ادامه مطلب: به چند دلیل شاگردان احمد جمشیدیان را تمجید می کنیمشاگردان سرمربی پاس را تمجید می کنیم، همان مارکوپولوهای فوتبال همدان که 48 ساعت رفت و برگشت سوار بر اتوبوس، خطرات جاده را به جان خریدند تا با تمام وجود به جنگ بندرنشینان بروند. ادامه مطلب: به چند دلیل شاگردان احمد جمشیدیان را تمجید می کنیم

پاس از اعتماد به غیر بومی ها ضربه خورد

ادامه مطلب: پاس از اعتماد به غیر بومی ها ضربه خورد
به گزارش پایگاه خبری همدان فوتبال،حمیدرضا حاجی‌بابایی عصر امروز در مراسم اختتامیه سومین دوره المپیاد ورزش محلات همدان با بیان اینکه کادرسازی مهم‌ترین راهکار برای پیشرفت ورزش همدان است، اظهار کرد: فوتبال محلات را باید جدی گرفت، چراکه خیلی از بازیکنان مطرح از همین زمین‌خاکی‌ها شروع کردند. وی با بیان اینکه استان باید یک تیم حرفه‌ای در لیگ داشته باشد، افزود: پاس در همدان درست جایی ضربه خورد که از نیروهای غیر بومی بهره برد و اعتقادی به نیروهای بومی نداشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش محلات به نوعی آینده ورزش را تضمین می‌کند، اضافه کرد: باید معترف بود که نزول و سقوط پاس در همدان نتیجه بهاندادن به نفرات بومی بود.

وی با بیان اینکه تیم‌های بزرگ هم در دنیا دچار افت می‌شوند و پاس باید دوباره به روزهای خوب خود بازگردد، عنوان کرد: از نظر زیرساختی در همدان مشکل نداریم و امیدواریم وضعیت به شکلی پیش برود که پاس بتواند قدرت گذشته را به دست آورد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه بومی‌ها در صورت حمایت ظرفیت خوبی را فراهم می‌کنند، گفت: ورزش همدان ظرفیت بسیار خوبی دارد و می‌تواند با تکیه بر ورزشکاران بومی حرف برای گفتن داشته باشد.

زیر مجموعه ها