70 درصد بازیکنان فصل قبل شهرداری حفظ می شود

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: تلاش داریم استخوان بندی فصل قبل را حفظ کنیم و در این راستا 70 درصد از بازیکنان فصل گذشته این تیم در صورت توافق حفظ می شوند. ادامه مطلب: 70 درصد بازیکنان فصل قبل شهرداری حفظ می شود

پاس از اعتماد به غیر بومی ها ضربه خورد

ادامه مطلب: پاس از اعتماد به غیر بومی ها ضربه خورد
به گزارش پایگاه خبری همدان فوتبال،حمیدرضا حاجی‌بابایی عصر امروز در مراسم اختتامیه سومین دوره المپیاد ورزش محلات همدان با بیان اینکه کادرسازی مهم‌ترین راهکار برای پیشرفت ورزش همدان است، اظهار کرد: فوتبال محلات را باید جدی گرفت، چراکه خیلی از بازیکنان مطرح از همین زمین‌خاکی‌ها شروع کردند. وی با بیان اینکه استان باید یک تیم حرفه‌ای در لیگ داشته باشد، افزود: پاس در همدان درست جایی ضربه خورد که از نیروهای غیر بومی بهره برد و اعتقادی به نیروهای بومی نداشت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش محلات به نوعی آینده ورزش را تضمین می‌کند، اضافه کرد: باید معترف بود که نزول و سقوط پاس در همدان نتیجه بهاندادن به نفرات بومی بود.

وی با بیان اینکه تیم‌های بزرگ هم در دنیا دچار افت می‌شوند و پاس باید دوباره به روزهای خوب خود بازگردد، عنوان کرد: از نظر زیرساختی در همدان مشکل نداریم و امیدواریم وضعیت به شکلی پیش برود که پاس بتواند قدرت گذشته را به دست آورد.

حاجی‌بابایی با بیان اینکه بومی‌ها در صورت حمایت ظرفیت خوبی را فراهم می‌کنند، گفت: ورزش همدان ظرفیت بسیار خوبی دارد و می‌تواند با تکیه بر ورزشکاران بومی حرف برای گفتن داشته باشد.

سقوط قهرمان آسیا به لیگ دسته سوم

ادامه مطلب: سقوط قهرمان آسیا به لیگ دسته سومبا پذیرش شکست برابر شهرداری بم، تیم فوتبال پاس همدان به لیگ دسته سوم سقوط کرد.

ادامه مطلب: سقوط قهرمان آسیا به لیگ دسته سوم

امتیاز تیم فوتبال شهرداری همدان به‌هیچ‌وجه واگذار نمی‌شود

ادامه مطلب: امتیاز تیم فوتبال شهرداری همدان به‌هیچ‌وجه واگذار نمی‌شود مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان گفت: متأسفم که این اتفاق برای فوتبال همدان افتاد و قطعاً این موضوع حیثیت فوتبال همدان را تحت شعاع قرار داده است.

ادامه مطلب: امتیاز تیم فوتبال شهرداری همدان به‌هیچ‌وجه واگذار نمی‌شود

خطر سقوط به لیگ دسته سوم بیخ گوش قهرمان آسیا

ادامه مطلب: خطر سقوط به لیگ دسته سوم بیخ گوش قهرمان آسیاتیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و دوم لیگ دسته ۲ فوتبال کشور و در دیداری بسیار حساس و سرنوشت ساز که بقا یا سقوط این تیم را رقم خواهد زد به مصاف شهرداری بم خواهد رفت.
ادامه مطلب: خطر سقوط به لیگ دسته سوم بیخ گوش قهرمان آسیا

زیر مجموعه ها