با غلبه بر ژاپن؛
تیم ملی فوتسال ایران برای دوازدهمین بار قهرمان آسیا شد
تیم ملی فوتسال ایران با غلبه بر ژاپن برای دوازدهمین بار عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا را از آن خود کرد تا از حیث قهرمانی در این رقابت ها همچنان رکورددار باشد.

سرنوشت سیاه «پاس»
سقوط تدریجی پاس تهران تیمی که قهرمانی در آسیا و لیگ برتر را در کارنامه‌اش داشت از وقتی استارت خورد که مسئولان سیاسی و ورزشی ایران در اواسط دهه 80 با شعار احیای فوتبال در شهرستان‌ها، پاس را که به معنای واقعی یک باشگاه حرفه‌ای بود، به همدان تبعید ...

پایگاه خبری همدان فوتبال

مسوولان همدان برای لیگ برتری شدن پاس وارد میدان شوند

b_150_100_16777215_00_images_stories_ramezani-abdolhamid.jpgمدیرعامل پاس همدان گفت: مسوولان ارشد استان همدان برای لیگ برتری شدن پاس وارد میدان شوند و حمایت های لازم از تیم را همچون گذشته تداوم بخشند.

به گزارش "همدان فوتبال"، عبدالحمید رمضانی افزود: خوشبختانه هیات مدیره پاس با وجود شخصیت های برجسته كشوری وزنه قدرتمندی به شمار می شود و نیاز است در این شرایط حساس اعضا در كنار تیم باشند.

وی بیان داشت: حضور اعضای هیات مدیره در اردوی تمرینی و مسابقات تیم پاس در تقویت روحی و روانی تیم بسیار موثر است و اكنون به چتر حمایتی آنان نیاز داریم.

وی اظهار داشت: تیم پاس از بخت های اصلی صعود به لیگ برتر است و اگرچه مشكلات مالی دغدغه مهم برای تیم محسوب می شود اما هیات مدیره باشگاه می تواند با حضور در كنار تیم نقش موثری در روحیه معنوی بازیكنان و كادر فنی ایجاد كنند.

رمضانی افزود: مجموعه تیم تاكنون 20 درصد از قرارداد مالی خود را دریافت كرده اند و با این حال تلاش مدیریتی باشگاه برمبنای حفظ فضای همدلی و صمیمیت در تیم است.

وی گفت: اكنون به دلیل مشكل مالی حتی قادر به پرداخت پاداش به بازیكنان نیستیم اما همچنان پیگیر مطالبات مالی و تامین اعتبار برای حل مسایل مالی بازیكنان هستیم.

وی تاكید كرد: تیم پاس به لحاظ فنی هیچ مشكلی ندارد و در بازی فردا دوشنبه مقابل استقلال خوزستان نیز با تمام قدرت به میدان می رویم و دنبال كسب سه امتیاز بازی هستیم.

رمضانی افزود: در این دیدار اویس كردجهان و مهرداد رضایی را به دلیل سه اخطاره بودن در اختیار نداریم اما سایر نفرات تیم آماده حضور در این مسابقه هستند.

وی در خصوص حضور امیر قلعه نویی مشاور تیم پاس در همدان گفت: قلعه نویی پس از بازی این هفته استقلال تهران در جام باشگاه های آسیا به همدان سفر می كند.

مدیرعامل پاس همدان از مسوولان ارشد این استان خواست تا با حضور معنوی خود در اردوی تیم پاس به این تیم انگیزه لازم را انتقال دهند.

پاس همدان هم اینك با 35 امتیاز در جایگاه سوم جدول گروه ب رقابت های لیگ دسته یك فوتبال كشور قرار دارد.

پاسی ها در هفته بیست و یكم رقابت های لیگ دسته یك فوتبال كشور عصر دوشنبه میزبان استقلال خوزستان هستند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن

اس ام اس